Rok 2012

Archiwum » Rok 2012


 • DZIEŃ BACI I DZIADKA

  Dnia 22 stycznia 2013 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Baci i Dziadka. 

  Dzieci z klasy I i III przygotowały część artystyczną, w której złożyły życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom oraz przedstawiły losy Zielonego Kapturka. Ten szczególny dzień jest okazją do spotkania i rozmów naszych Gości przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez  Radę Rodziców.


  Zobacz całość ›››
 • Wyjazd na mecz koszykówki

    Dnia 03.12.2012 roku uczniowie naszej szkoły oraz starsza młodzież gimnazjalna i licealna kibicowała klubowi PGE Turów - Zgorzelec w meczu z Donieckiem – Ukraina. Nasi uczniowie tak mocno dopingowali, że nie mogło być mowy o przegranej. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wspólnie powtórzymy taki wyjazd, aby kibicować i wspierać najlepszych.


  Zobacz całość ›››
 • KONCERT PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

  13 listopada 2012r z okazji 94 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĄ NIEPODLEGŁOŚCI w Zespole Szkół  im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi odbyła się uroczystość połączona z koncertem pieśni patriotycznych. Gospodarze zaprosili Burmistrza i Radnych Gminy Nowogrodziec, zasłużonych mieszkańców oraz przedstawicieli szkół  naszej gminy. W koncercie uczestniczył też zespół z naszej szkoły, który przedstawił kilka mniej i bardziej znanych pieśni. Występ grupy można obejrzeć na You Tube, link: http://www.youtube.com/watch?v=T5eZQ_C5NRI

                                                                                                                      Dariusz Kril

   


  Zobacz całość ›››
 • WARSZTATY Z PANIĄ PSYCHOLOG

      Dnia 26.11.2012 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe prowadzone przez panią psycholog  dotyczące zjawiska agresji i przemocy. 


  Zobacz całość ›››
 • GÓRA GROSZA

  Od 26 listopada do 7 grudnia 2012 r. trwa zbiórka drobnych monet w ramach akcji Góra Grosza.

  Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną (Dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych).

  Zapraszamy wszystkich do wspólnego zbierania Góry Grosza. Monety można wrzucać do pojemników znajdujących się w klasach.

                                                                                          Opiekun  Samorządu Uczniowskiego

                                                                                               Agnieszka Małek-Jakubczyc


  Zobacz całość ›››
 • 94 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

      Dnia 12.11.2012 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Apel przygotowywali uczniowie z klasy IV i VI wraz z wychowawcami.


  Zobacz całość ›››
 • Pasowanie Pierwszoklasistów

  Dnia 23 października 2012 roku, w naszej szkole odbył się apej z okazji pasowania perwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele oraz rodzice dzieci klasy pierwszej.


  Zobacz całość ›››
 • WIZYTA STRAŻAKÓW

   Dnia 04.10.2012 roku o godzinie 10.00 w naszej szkole została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa dla uczniów i pracowników. Nad przebiegiem działań czuwali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z Bolesławca. 


  Zobacz całość ›››
 • ZAJĘCIA ZWIAZANE Z BEZPIECZEŃSTWEM

    26.09.2012 roku funkcjonariusz policji pan Tomasz Filistyński oraz Komendant Straży Miejskiej z Nowogrodźca Edward Widuch przeprowadzili pogadankę połączoną z prezentacją multimedialną dla wszystkich uczniów naszej szkoły. 


  Zobacz całość ›››
 • DZIEŃ JĘZYKÓW

  26 września 2012r obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków. Podczas uroczystego apelu uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Agnieszki Małek-Jakubczyc przybliżyli ideę obchodzenia Europejskiego Dnia Języków...

   
  English (auto-detected) » Polish
   

  Zobacz całość ›››
 • WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOL. 2012/2013

  Informujemy, że w zakładce Informacje - Dla Rodziców

   zamieszczono WYKAZ PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2012/2013.

  Uwaga - w związku ze zmianą podstawy programowej podręczniki  dla kl. IV muszą być nowe!


  Zobacz całość ›››
 • Gminny Konkurs plastyczny ,,Święta Jadwiga Śląska"

  Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny                                                     pt. ,,Święta Jadwiga Śląska".

  Uczniowie z naszej szkoły za wykonane prace otrzymali:

  I miejsce    - Radosław Szwed z kl. II

  III miejsce -  Amelia Skiba z kl. I

  Wyróżnienia otrzymali:

  Jakub Drozdowski kl. II

  Daria Andruchów   kl. 0


  Zobacz całość ›››
 • DNI NOWOGRODŹCA

  2 czerwca w ramach DNI NOWOGRODŹCA uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przeglądzie dokonań artystycznych Szkół Gminy Nowogrodziec. W tym roku reprezentowali nas uczniowie klasy V z teatrzykiem           o tematyce ekologicznej ,,LEŚNE OPWIEŚCI". 


  Zobacz całość ›››
 • Przegląd Piosenki Religijnej

  19 maja 2012 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gościszowie odbył się I Gminny Przegląd Piosenki Religijnej. Na zaproszenie organizatorów udała się na przegląd liczna grupa uczniów naszej szkoły.


  Zobacz całość ›››
 • DZIEŃ PATRONA Data: 21.05.2012

  18 maja 2012 roku minęła szósta rocznica nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II.


  Zobacz całość ›››
 • Dzień Mamy i Taty Data: 28.05.2012

  W sobotę 26 maja 2012 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W organizację święta włączyli się uczniowie kl. O i kl. I pod kierunkiem p. Grażyny Szwed i p. Jadwigi Skrok oraz przedstawiciele Rady Rodziców. 


  Zobacz całość ›››
 • Konsultacje Data: 25.05.2012

   

  Konsultacje nauczycieli z rodzicami - rok szkolny 2011/2012


  Zobacz całość ›››